EN

Hausformator oferta dla franczyzobiorcy

Franczyzobiorca ma możliwość uzyskania wyłączności na danym terenie na produkcję, sprzedaż i prowadzenie marketingu z wykorzystaniem technologii, materiałów oraz projektów Hausformator.

Technologia Hausformator

Domy modułowe w technologii Hausformator


Hausformator oferuje klientom budowę domów modułowych bazujących na stalowej konstrukcji nośnej połączonej z drewnianym belkowaniem. Domy produkowane są w zakładach produkcyjnych jako bryły (6.0x3.2x3.2m) już z rozprowadzonymi instalacjami, oknami, drzwiami i wnętrzem w stanie deweloperskim czyli płyty gips-karton. Po dostarczeniu modułów na działkę do klienta dom ustawiany jest na fundamentach i wszystkie części skręcane są w całość. Następnie dom jest tynkowany, zakładana jest blachodachówka i orynnowanie. Taki montaż u klienta trwa maksymalnie tydzień czasu, po tym okresie dom jest gotowy w stanie deweloperskim. Oferta hausformator dotyczy: uzyskania pozwolenia, wykonania fundamentów i budowy domu do stanu deweloperskiego. Projekty domów dopasowywane są do klienta przez naszych architektów.

Oferta Franczyzy dla Ciebie

Dołczając do sieci Hausformator zyskujesz

1. Oferujemy wyłączność na wybranym terenie na sprzedaż i produkcję domów modułowych Hausformator. Możliwość ustalenia ceny domów, oraz usług dodatowych. Nie masz konkurencji ze strony innych zakładów produkcyjnych.

2. Nie pobieramy prowizji od zrealizowanych zamówień! (Wymagamy tylko licencji i miesięcznej opłaty terytorialnej.)

3. Dajemy możliwość wykorzystania projektów, grafik, zdjęć domów, oraz innych materiałów Hausformator w celach marketingowych.

4. Zapewniamy profesjonalną stronę internetową dla klientów z płatnym globalnym marketingiem

5. Dostęp do narzędzi na wewnętrznym portalu Hausformator (generator umów, przetwarzanie zamówień, projekty wykonawcze) budowy hali

6. Szkolenia z technologii Hausformator


Obszar wyłączności

Podpisując umowę ustalamy obszar wyłączności na terenie, którego każdy klient obsługiwany może być tylko przez Twój zakład produkcyjny. Wysokość miesięcznej opłaty zależy od wybranego terenu.

Wymagania stawiane franczyzobiorcy Hausformator

Nie musisz mieć doświadczenia z pracami budowlanymi. Wystarczy zaangażowanie i kapitał, my pomożemy Ci rozwinąć sprawnie funkcjonujący oddział Hausformator oraz przeszkolimy z naszej technologii.


Przewidywane koszty prowadzenia zakładu:

-Wynajem hali produkcyjej

-Zatrudnienie 3 monterów, 1 spawacza

-Inwestycja płatny marketing (google ads na obszarze wyłączności)

-Leasing busa na montaże u klienta

-Terytorialna miesięczna opłata


Koszt zakupu materiałów na budowę domu:

-oferujemy możliwość zakupu kompletu materiałów od franczyzodawcy:www.hausformator.net/export.html

-lub zakup materiałów od lokalnych dostawców


Przewidywany całkowity kapitał inwestycji:

200 000zł (bez domu pokazowego)

380 000zł (z domem pokazowym)

powyższe kwoty uwzględniają wydatki związane z prowadzeniem zakładu przez pierwsze miesiące: zatrudnienie ludzi, zakup narzędzi, budowe klatki spawalniczej, marketing itd.

Prowizja dla franczyzodawcy

-Licencja 100 000zł za dołączenie do sieci

-Terytorialna miesięczna opłata za obszar wyłączności

brak innych opłat - z nami tylko zyskujesz


Jak obliczyć przybliżoną wartość zysku?

Zamówienie klienta przykładowo:

(Dom GX70 + Transport + Fundamenty + Ścianka kolanowa 70cm )

+ Wartość zamówienia :

hausformator.pl/oferta.html

- Koszt materiałów na dom

- Koszt betonu na fundament, wyjadu ekipy

- Przewidywane koszty prowadzenia zakładu

- Koszt wyjazdu na montaż u kientaZysk należy samemu przeliczyć ze względu na różne koszty w różnych regionach. Ceny domów ustalane są przez franczyzobiorcę. Klienci, którzy mają działkę na terenie wyłączności franczyzobiorcy nie mają możliwości zamówienia domu w innym oddziale franczyzowym! (Takie sytyuacje możliwe są tylko za zgodą wszystkich stron) Wydajność ekipy (3monterów 1 spawacz) to 1.5 domu GX70 (z piętrem użytkowym) czyli w sumie 12 modułów.

Budowa domu w 21dni

Technologia Hausformator

Budowa modułów na dom GX70 w zakładzie produkcyjnym trwa średnio 2 tygodnie.


1. Spawanie stalowych ram modułów

Przy użyciu specjalnej klatki spawalniczej spawane są ramy modułów parteru oraz piętra. Klatka spawalnicza jest częścią pakietu rozruchowego zapewnianego przez franczyzodawcę.


2. Budowa drewnianego szkieletu podłogi, ścian, sufitu

Ramy ścian składane są osobno zgodnie z projektem z uwzględnieniem otowrów na okna i drzwi.


3. Instalacje elekryczne hydrauliczne

Na etapie gdy drewniane ściany są już zamontowane w modułach pracę zaczyna elektryk i hydraulik rozprowadzając instalacje.


4. Izolacja, zamykanie ścian modułów

Pomiędzy drewniane belkowanie wkłądana jest wełna skalna. Następnie montowane są płyty OSB i Gips-karton. Na zewnątrz moduów zakładany jest styropian oraz siatka z klejem.


5. Montaż okien, drzwi

Moduły z już zamontowanymi oknami i drzwiami zabezpiecza się folią i można ustawić je przed halą produkcyjną. Gdy wszystkie moduły są gotowe przeprowadzany jest odbiór końcowy i klient dopłaca końcową kwotę.


6. Moduły transportowane są do klienta

Samochody z HDS ładują i rozładowują moduły za pomocą trawersów, w przypadkach gdy dostęp do fundamentów u klienta jest utrudniony wynajmowany jest dźwig.


7. Montaż u klienta

Ekipa skręca są ze sobą moduły następnie tynkowane ściany i zakłada blachodachówkę na dachu.


Więcej informacji znajduje się na naszej stronie www.hausformator.pl

Badanie rynku, dopasowanie oferty

Otwierając zakład produkcyjny w danym państwie, nasi archiekci upewnią się, że projekty odpowiadają lokalnym wymaganiom oraz przygotują nowe projekty dopasowane specjalnie pod dany rynek.


Oferta Hausformator cały czas powieksza się o nowe modele domów. Nasza technologia pozwala na budowę bardziej skomplikowanyh kształtów niż domy prefabrykwane z osobnych ścian. Budując dom bazjący na stalowej ramie zawsze mamy pewność, że ściany będą proste a kostrukcja odpowiednio wytrzymała.


Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi modelami:www.hausformator.pl

Szkolenie, domy pokazowe

Bazując na naszym doświadczeniu, franczyzobiora otrzymuje materiały szkoleniowe oraz pełne wsparcie techniczne. Zakład we Wrocławiu oferuje możliwość oprowadzenia klientów po domach wystawionych na placu przed zakładem produkcyjnym.

Większość klientów aby podjąć decyzję o zakupie domu wymaga możliwości obejrzenia domu na żywo. Decydujc się na inwestycję w dom pokazowy znacznie łatwiej jest przekonać klienta do podpisania umowy. Jest to dobra lokata pieniędzy, która dodatkowo przynosi zysk z zamówień klientów.

Ekipa montażowa


Każdy franczyzowy zakład produkcyjny powinien posiadać samochód z zestawem narzędzi aby móc wykonaywać montaż domu u klienta. Jako sieć zapewniamy projekt personalizowany projekt grafiki na busa. Połaczenie modułów, tynkowanie i wykończenie dachu trwa zazwyczaj od 3 do 7dni.

Profesnonalne wykonanie usługi montażowej zawsze skutkuje nowymi zamówieniami z okolicy. Dlatego przykładamy dużą uwagę do detali, zwłaszcza pozostawienie czystości po wykonanej pracy.

Aktualna oferta domów Hausformator

Zapraszamy na stronę www.hausformator.pl


Kontakt w sprawie franczyzy: kontakt@hausformator.pl